• polski
  • english
Zmień język:

MASZYNY PAD System

Zamiast wstępu ...

Warto wspomnieć, że firma PAD System (Pattern Aided Design System) powstała w Kanadzie w 1989r. Przez ponad szesnaście lat zdobywała doświadczenia bazując na najlepszych wzorcach amerykańskich programistów wspomaganych fachowcami od konstrukcji odzieży. Szybko zdobyła znaczną część rynku Ameryki Północnej, Ameryki Południowej i Azji. Ekspansja firmy doprowadziła do nawiązania współpracy z naszą firmą co zaowocowało ustanowieniem w 2000r firmy Kanstec Sp. z o.o. wyłącznym dystrybutorem PAD System. Działalność nasza rozpoczęła się od intensywnych szkoleń technicznych, handlowych i serwisowych w Kanadzie, Niemczech i Francji. Przez 6 lat działalności udało nam się zainstalować ponad 40 stanowisk PAD System co uważamy za sukces biorąc pod uwagę trudny okres w branży odzieżowej. Niezaprzeczalnym faktem jest, że PAD System jest przyjmowany pozytywnie przez użytkowników jako rozwiązanie łatwo przyswajalne i dające największe możliwości konstruktorskie.

 

Co wchodzi w skład PAD SYSTEM ?

 

PAD Elite V4.8

 PAD SYSTEM ELITE 4.8.1.  jest unikalnym połączeniem zaawansowania technologicznego, funkcjonalności i profesjonalizmu, która jest w tej chwili najnowocześniejszym narzędziem do przygotowania produkcji w przemyśle odzieżowym oferowanym na naszym rynku. Najnowsza wersja programu PAD SYSTEM zawiera w sobie najlepsze rozwiązania z wersji poprzednich uzupełnionych nowymi funkcjami i narzędziami jeszcze bardziej usprawniającymi proces konstrukcji form odzieżowych i jeszcze berdziej polepszającymi efektywność automatycznych układów elementów do wykroju.

Moduł PAD SystemTM Master Pattern Design stanowi podstawową część systemu w zakresie konstrukcji, modelowania i stopniowania form odzieżowych. Zasadniczą cechą modułu jest jego wszechstronność, nieograniczoność stosowania, szybkość i łatwość obsługi, nawet dla osób nie oswojonych z komputerem. Dzięki bardzo czytelnej tabeli narzędzi oraz zastosowaniu standardowych skrótów klawiaturowych tworzenie wykrojów odbywa się w sposób naturalny i przyjazny konstruktorowi. Mając na względzie wygodę operatora, opracowany został interfejs użytkownika w stonowanych barwach i spokojnych zarysach. Każde z oprogramowań konstrukcyjnych wersji  ELITE 4.8 zawiera w sobie pełen pakiet konstrukcyjny składający sie z modułu konstrukcyjnego Master Pattern Design, modułu szycia na miarę Made To Measure, oraz klonowania Clones, co powoduje iż jest to najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązanie oferowane kiedykolwiek przez firmę PAD, wcześniej oferowane tylko i wyłącznie za dopłatą.

 

Opticut Automarker  V.4.8
Najnowsze oprogramowanie PAD SystemTM Opticut Automarker umożliwiające zarówno ręczne jak i automatyczne tworzenie w krótkim czasie układów kroju. Zastosowanie najnowszego algorytmu  powoduje najefektywniejsze wykorzystanie materiału. Możliwe jest  tworzenie różnych rozkładów np.: na kratę wraz z pasowaniem elementów, analogicznych na podstawie wcześniej utworzonych. Oprogramowanie zawiera funkcje, które dostosowują układ do automatycznego rozkroju na cutterze.

OPTICUT AUTOMAKER PLUS+

Super wydajny moduł oprogramowania Opticut Automarker PLUS + jest dodatkowym silnikiem z najlepszymi i najbardziej efektywnymi algorytmami przygotowującymi najbardziej wydajne układy szablonów kroju. Oprogramowanie pomaga na szybkie ułożenie dowolnych układów złożonych z dowolnej ilości rozmiarów i elementów w rozmiarze w najbardziej wydajny sposób. Każdorazowe użycie programu pozwala w zależności od specyfiki wzoru zaoszczędzić od kilku do kilkunastu procent materiału. Program posiada poza tym wszystkie podstawowe funkcje programu Automarker wraz ze sterownikami do większości dostępnych na rynku ploterów oraz z możliwością obsługi wszystkich rozszerzeń druku i cięcia.

 

STACJA KOMPUTEROWA

iMAC 20” glossy, Intel Core 2 Duo 2.00 GHz, 1 GB RAM, 250 GB HD, ATI Radon HD 2400XT 128 MB

Najnowocześniejszy komputer zintegrowany z ekranem firmy Apple. Nowoczesny design połączony z najwyższą wydajnością umożliwi długoletnie użytkowanie bez konieczności modernizacji ani wymiany sprzętu. Komputer należy do najbardziej stylowych na rynku i będzie stanowił o prestiżu i o zaawansowaniu technologicznego wyposażenia Państwa firmy.   Komputer jest w pełni kompatybilny z oprogramowaniem PAD System i oferowanym oprzyrządowaniem hardware.

 

NOWE MOŻLIWOŚCI -  NOWA WERSJA v 4.8.1. ELITE

Najnowsze funkcje, największe możliwości.
SPRAWDŹ  -  ZADZWOŃ  042 674 50 41, 042 674 50 41, 0506 195 520, 0506 195 520